O nás

Bytovému textilu, mezi který patří ložní povlečení, záclony, deky a přehozy, a i další sortiment se věnujeme celou řadu let. Bydlíme v malebné vesnici na jihu Čech, kde máme rodinný dům, jehož součástí je dílna, ve které vznikají některé naše produkty.

Od roku 1994 s manželem šijeme a vyrábíme povlečení a další zboží. Nejdříve v malém množství, ale kdo se k našim produktům dostal, byl nadšený a doporučoval je dál. Postupně se to stalo naší hlavní obživou a dnes dokonce plánujeme otevření kamenné prodejny v Táboře.

Stále si ale zakládáme na kvalitním provedení, a to jak u produktů, které vyrábíme, tak i u všech ostatních. Potrpíme si na spokojenosti zákazníka, a proto je u nás vstřícnost na prvním místě.

Dlouhá léta jsme prodávali pouze na doporučení a na trzích, ale současná vládní opatření nás dotlačila do digitálního světa. Jakmile to bude možné, opět vyrazíme na trhy, ale jsme si vědomi, že ne každý má možnost nás na trhu potkat, protože nejezdíme po celé České republice. Pro takové zájemce tu je náš e-shop, kde si všichni mohou prohlédnout celý náš sortiment. Každou objednávkou, kterou u nás uskutečníte podporujete českou výrobu. Nejsme a nechceme být další z řady přeprodejců. Pokud si potrpíte na kvalitu a českou výrobu, je pro Vás naše zboží to pravé.

I přes to, že jsme spustili e-shop, jsme na trhy nezanevřeli a jakmile to vládní opatření umožní, opět se na ně vydáme. Obvykle platí, že nás můžete potkat na těchto místech: Benešov (pondělí), Čáslav (poslední úterý v měsíci), Soběslav (čtvrtek) a Sezimovo Ústí (pátek). Nově chystáme prodejnu v centru Tábora.

Kromě mnoha koncových zákazníků jsme dodávali i větší množství povlečení do ubytoven, internátů a sokoloven. Na naše výrobky tak můžete narazit například v sokolovně v Počátkách, na internátu COP v Sezimově Ústí nebo v mnoha penzionech. A pokud si u nás vyberete, tak i u Vás doma.